Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový byt s parkovacím miestom, Piešťany.

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
sv. Cyrila a Metoda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.02.2016
Aktualizované
05.12.2022
Cena 490,00 €/mes.
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

166999 - Ponúkame na prenájom nový, veľmi pekný, zariadený dvojizbový byt v novom bytovom dome v tichej lokalite kúpeľného mesta Piešťany. Byt s celkovou rozlohou 50 m2 + balkón sa nachádza na 2. poschodí v 2,5 poschodovej tehlovej novostavbe bez výťahu.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, moderne zariadenej kuchyne zo všetkými elektrospotrebičmi, spojenej s obývačkou s balkónom situovanou na južnú stranu, zo  spálne s dvomi vstavanými skriňami, kúpeľne a WC. Byt má svoje vlastné kúrenie a ohrev vody, ktoré zabezpečuje kotol značky Viessmann. Orientácia bytu J/S. Pri výstavbe boli použité nadštandardné materiály. K bytu patrí aj pivnica, spoločné priestory a vyhradené parkovacie miesto v cene nájmu. Okolie domu je čisté a pekne upravené. Cena je kompletná aj s nákladmi na bývanie. Voľný od 05.12.2022


Cena: 490,-€ s energiami, depozit 500,-€


V prípade záujmu volajte na 0903 641 632, alebo na e-mail: filkas@vasereality.sk


Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B" Ďaľších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk