Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BEZBARIÉROVÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR 184 m2 v novostavbe Piešťany, Pod Párovcami

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
184 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
29.07.2020
Aktualizované
18.07.2021
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o celkovej výmere 184 m2 v novostavbe polyfunkčného domu, kolaudovanom v r. 2010. Objekt so štyrmi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím sa nachádza v severnej okrajovej časti mesta Piešťany, lemovaný ulicami Pod Párovcami a Žilinská. 

Nebytový priestor má dva samostatné vchody. Zázemie k nebytovému priestoru: vstupná chodba, dve šatne (1x WC s umývadlom a 1x WC s umývadlom + sprcha)

Podlahy vo všetkých miestnostiach sú keramické dlažby, stropy sú kazetové, okná a dvere sú hliníkové. Zavedená je pevná linka, internetové pripojenie. Vykurovanie je samostatne ovládané, vlastný ohrev vody s digitálnym termostatom. V nebytovom priestore je už zabudovanú klimatizácia. K nebytovému priestoru sú v cene aj dve vonkajšie parkovacie miesta, susediace s nebytovým priestorom.

Vykurovanie je cez centrálny systém vykurovania /plynovým kotlom v spoločnej kotolni/, prostredníctvom teplovodného ústredného kúrenia so samostatnými meračmi pre jednotlivé nebytové priestory. Veľmi nízke mesačné náklady.

Polyfunkčný dom je zatriedený do energetickej triedy "B". Nízke mesačné náklady cca 50 Euro /mes. Vhodné aj ako investícia.

Super cena 170 000 €  ......    t.j. len 945 Eur/m2  !!!

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436 650 alebo na e-mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďaľších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk