Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 895 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom slnečný 2 izbový byt, ulica Dona Sandtnera, Pezinok

  • Byty, Prenájom, Pezinok | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
24.05.2020
Aktualizované
28.05.2020
Cena 520,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom útulný slnečný 2 izbový byt na ulici Dona Sandtnera v Pezinku (pod vinicami a lesom). Prenajíma sa zariadený. Voľný je od 1.7.2020. Ideálne na dlhodobý nájom. Rozloha 64 m2 byt + 5 m2 loggia. Poschodie: 2/4. Dispozícia: 2 x WC, samostatný šatník, obývacia izba prepojená s kuchyňou so vstupom na loggiu, nepriechodná spálňa. Vybavenie: elektrický vrátnik, bezpečnostné dvere, vlastný plynový kotol. Pripojenie: internet a TV (Optika od Slovak Telekomu). Lokalita: tichá, plná zelene, potok, výhľad na Karpaty, 5 min peši potraviny, autobusová zastávka. Parkovanie verejné na vonkajšom parkovisku. Tehlový bytový dom, novostavba, zateplený. Vhodný pre pár či malú rodinku. Mačky nie. Pes môže byť malého vzrastu. Fajčiari nie. Cena mesačného prenájmu je 520 € vrátane energií. Výška 2 nájmov sa platí vopred ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.