Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Nový a zdravý domov bez nervov a stresov

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.10.2020 - 592
Rozhodujete sa pre bývanie vo vlastnom rodinnom dome, pretože potrebujete viac súkromia a priestoru pre všetkých členov rodiny? Milujete prírodu, môcť si kedykoľvek vybehnúť na terasu bez toho, aby na vás zvedavý sused hľadel z protiľahlého okna? V tom prípade je dom najlepšou investíciou. A pokiaľ si chcete tento sen splniť čo najrýchlejšie bez zníženia kvality, máme pre vás jedno skvelé riešenie.

Postavte si moderný montovaný dom s tými najlepšími vlastnosťami, o ktorých vám v našom článku všetko dôležité povieme.

Prečo práve montovaný dom?

Čas je dnes veľmi vzácny a peniaze tiež, preto by ste pri rozhodovaní o novej stavbe vášho domu mali tieto dva dôležité faktory zvažovať ako prvé. Pri výbere montovaného drevodomu to ale nebude vôbec žiadny problém. Prečo?

Dĺžka výstavby tohto typu konštrukcie je veľmi jednoduchá a preto aj veľmi rýchla. V priemere je to od 100 do 150 dní. Samozrejme, závisí tiež od toho, ako si všetko dobre a dopredu s profesionálmi naplánujete, akým procesom sa bude stavba realizovať a aký bude priestor, na ktorom sa bude dom montovať.

Pri výbere takzvaného suchého procesu to ale nebude len o úspore času, ale aj spomínaných financiách, pretože nemusíte čakať na vysušenie a dom je obývateľný rýchlejšie. To ale nie je všetko. Montáž domu nie je ani hlučná, prašná a neprodukuje sa pri nej veľa odpadu.

Vynikajúci kvalitný stavebný materiál

Nesmierne veľkou výhodou moderných drevostavieb od Wittner-Haus je aj materiál, z ktorého sa zhotovujú. Drevo sa považuje za dokonalý stavebný materiál už od nepamäti a využíva sa až dodnes. Jeho výhody spočívajú v tom, že je ekologicky neškodným materiálom, má vynikajúce tepelno izolačné vlastnosti, dobre sa tvaruje a veľmi ľahko sa s ním v našom okolí vytvára príjemná atmosféra.

Drevo má pozitívny vplyv na interiérovú klímu, vďaka čomu si dnes veľmi dôležitý „dych aj dotyk prírody“ vychutnáte bez najmenších problémov. Pri stavbe rodinného domu z tohto materiálu oceníte aj jeho životnosť a minimálnu záťaž pre životné prostredie, pretože funguje ako obnoviteľný zdroj a extrahuje z ovzdušia CO2.

Takže ak si naozaj chcete dopriať ten najväčší luxus a pohodlie vo vlastnom rodinnom dome, vyberte si túto možnosť a budete nadmieru spokojní.

Zdroj obrázka:wittner-haus.sk