Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 903 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Realcomfort Realcomfort
revayoto@realcomfort.sk
907296105

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rod.domu vo vyhľadávanej lokalite mesta

Typ
Predaj
Mesto
Nové Zámky
Ulica
Tichá lokalita
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.02.2017
Aktualizované
18.02.2017
Realcomfort Realcomfort http://www.realcomfort.sk

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rod.dom , vo veľmi slušnom, obývateľnom stave vo vyhľadávanej lokalite neďaleko Devínskej školy.Dom stojí na pozemku s rozlohou 3,05á s obytnou plochou cca 90m2. Dispozícia domu: vstupná chodba,predsieň,toaleta,kúpeľňa,3x izba,kuchyňa,špajza a jedáleň.Na pozemku sa nachádza murovaná garáž a tiež murovaná dielňa. Vstupné dvere sú plastové-bezpečnostné,okno jedno plastové ostatné sú pôvodné drevené v dobrom stave. Podlahy:podklad betón a PVC. Voda je mestská,kúrenie plynové s novým kotlom,v jednej izbe sú gamatky, s možnosťou výmeny za krb.Elektrina je 220/380W a odpad je riešený do kanalizácie. Dom je z 1/4 podpivničený a suchý. Výborná a tichá lokalita. Veľmi dobrý susedia. Pri vážnom záujme a rýchlom jednaní dohoda možná.V prípade záujmu je možné ponechať aj komplet zariadenie v cene domu.ODPORÚČAME !!! Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra : REALCOMFORT tel.kontakt: 0907296105 Naše ceny sú konečné,nezavádzajúce,,bez ďaľších poplatkov s kompletným právnym servisom a schválené majiteľom.. ZABEZPEČÍME VÁM NAJNIŹŚIU CENU NA TRHU A BEZPLATNE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU. Spolupracujeme so VŠETKÝMI BANKAMI, ktoré poskytujú hypotekárny úver na Slovensku!