Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Marek Meluš
melus@karinpartners.sk
0905 738 497

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Typ
Predaj
Ulica
Hviezdoslavova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
101 m2
Celková plocha
98 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 135 000,00 €
Bc. Marek Meluš KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 738 497

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 4 izbový byt na prízemí o výmere 101,3 m2 vrátane pivnice o výmere 3,23 m2 na Hviezdoslavovej ulici v Novom Meste nad Váhom.  

Byt pozostáva z obývačky ,kuchyne, z 3 samostatných nepriechodných izieb, veľkej predsiene, kúpeľne (sprchovací kút), samostatné WC, 2 komôr a pivnice.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a modernizácii , nové rozvody elektriky, vody, kanalizácie, optika, koaxiál, nová sanita,  kuchynská linka, knižnica, murované jadro, plastové okná, bezpečnostné dvere.

BONUS: byt sa predáva so zariadením podľa dohody.

Bytový dom je zateplený, výťah.

Okolie: vyhľadávaná lokalita, výborná občianska vybavenosť, výborná poloha, cca 20 metrov pizzeria, obchody, služby, veľa zelene, , lekárne, školy, škôlky, MHD zastávky, obchody, detské ihriská, banky, reštaurácie, kaviarne, centrum mesta.

Cena: 135 000 € v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Marek Meluš, MSc., 0905 738 497, marek.melus@gmail.com, melus@karinpartners.sk