Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt Nová Dubnica, Komenského sady - 67 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Komenského Sady
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
25.08.2022
Aktualizované
30.05.2023
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Novej Dubnici na ulici Komenského sady. Byt z rozlohou 67 m2 sa nachádza na 3. poschodí 3 podlažného tehlového bytového domu bez výťahu. Byt disponuje vstupnou chodbou, samostatnou murovanou kúpeľňou so samostatným WC, kuchyňou v ktorej je murovaná špajza, obývačkou s balkónom, jednou väčšou a jednou menšou izbou. Byt sa predáva v pôvodnom stave a dá sa krásne dispozične zmeniť na priestrannejší. Veľmi dobrá občianska vybavenosť, tichá lokalita s parkovaním pred domom. Cena 95.500,- Eur.

kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939                  Email: trencanova@vasereality.sk                               ID: 180473

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky