Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2 izbového bytu Nová Dubnica-Sad Duklianskych Hrdinov

Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Ulica
Sad Duklianskych hrdinov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
19.08.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 520,00 €/mes.
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame na prenájom kompletne zariadený a vybavený 2 izbový byt vo výmere 69 m2 byt na 1.poschodí s  balkonom. V zateplenom kompletne zrevitalizovanom  bytovom dome.
Premyslený dizajn, komfortné bývanie v mesta s dobrou adresou, dostupnosť služieb, rýchly prístup na diaľnicu, parkovanie pri budove, v blízkosti fit centrum, reštaurácia, potraviny, lidl,  výhľad na zeleň mesta.
V kuchyni je  chladnička s mrazničkou, plynový šporák, teplovzdušná elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kanvica a základné kuchynské vybavenie (jedálenská súprava, hrnce, šálky, príbor, ...) Byt pozostáva z chodby v ktorej je veľa úložného priestoru, kuchyňa so samostatnou komorou, obývačka  a samostatná spálňa.  V obývačke je pohodlná pohovka,  tv s programovým balíkom Magio.  Kúpeľňa so sprchou a práčkou, samostatné WC v ktorom je umývadlo a bidetová sprcha. Balkón je nezariadený. Byt má ústredné kúrenie a Wifi pripojenie. Orientácia JV.V celom byte je úsporné bodové -LED osvetlenie.  Byt je voľný od 1.9.2021. Cena 520 €/mesiac vrátane energií. Všetko zariadenie je nové byt bude prenajímaný pre ústretových  klientov nefajčiarov,bez domácich zvierat.  Depozit  vo výške dvoch mesačných nájmov. Minimálna doba prenájmu je jeden rok.

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Mária Fursten, 0904 808 521, prípadne na e-mail adrese: fursten@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky