Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 031 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj pozemok pre výstavbu domu v Novej Bystrici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1821 m2
Pridané
05.08.2022
Aktualizované
03.12.2023
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu s výmerou 1821 m2, ktorý sa nachádza v blízkosti centra obce Nová Bystrica na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pozemok je vzdialený iba 24 km od okresného mesta Čadca a 41 km od krajského mesta Žilina.

Ďalšie informácie o pozemku a lokalite vám poskytne realitný agent, Tomáš Černecký +421918127259, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

V obci Nová Bystrica je dobrá občianska vybavenosť ku ktorej patria základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, ubytovacie zariadenia a obchody. V blízkosti sa nachádza aj orloj, ktorý je vo vedľajšej obci Stará Bystrica. Dobré je aj dopravné spojenie.

Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod a plyn. Pozemok je v zmysle uzemného planovania určený na výstavbu rodinných alebo rekreačných domov. Ponúkaný pozemok je situovaný v intraviláne v zástavbe rodinných domov. Spodná časť pozemku je prevažne rovinatá, v hornej časti je medza a je mierne svahovitá. Pozemok je prístupný z miestnej asfaltovej komunikácie.

Cena stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu je 59.900 EUR. Kúpu pozemku prípadne výstavbu domu je možné financovať aj hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Náklady súvisiace s prevodom pozemku do vášho osobného vlastníctva, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne Vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku pozemku.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.