Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Kuglerová
kuglerova@vasereality.sk
0911 079 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezidencia Tabáň - 3izbový byt s výhľadom do átria + garážové státie, Nitra- Centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
85 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
02.06.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 850,00 €/mes.
Andrea Kuglerová VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 079 636

Popis nehnutelnosti

179672 - Ponúkame Vám na prenájom úplne nový 3 izbový byt v úplnom centre Nitry, v rezidencii Tabáň.  Byt sa nachádza na 2. podlaží s výhľadom do átria.

Rozloha: 85 m2 ( plocha bytu 71,75 m2 + balkón 11,2 m2 + sklad 2,1 m2). Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta, izba s východom na balkón, spálňa s východom na balkón, obývacia izba prepojená s kuchyňou tiež s východom na balkón. K bytu prislúcha pivničná kobka- sklad, ktorý sa nachádza na tom istom poschodí ako byt a samozrejme garážové státie v suteréne bytového domu.

Vybavenie bytu: V kuchyni bude kuchynská linka na mieru vrátane spotrebičov, vo vstupnej chodbe bude šatníková skriňa- roldor, v kúpeľni hlboká vaňa a pračka. Izby je možné zariadiť podľa požiadaviek klienta. V každej izbe je klimatizácia. 

K dispozícii od cca august - september 2021Cena: 850 €/mesiac vrátane energií a garážového státiaViac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0911 079 636 alebo mailovej adrese kuglerova@vasereality.sk

V ponuke tiež:

- 2izbový byt s výhľadom do átria blok A-

- 2izbový byt s výhľadom na staré mesto  blok D-

- 3izbový byt s výhľadom do átria blok B - 

- 2izbový byt s výhľadom do átria blok D -

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky