Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 929 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

STAVEBNÝ POZEMOK 472 m2 NITRA - ČERMÁŇ

  • Pozemky, Predaj, Nitra | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nitra | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Nitra | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nitra | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nitra | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
Hornočermánska
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
472 m2
Pridané
24.07.2020
Aktualizované
04.08.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? TAK STE NA SPRÁVNOM MIESTE !

Ponúkame Vám na predaj 13 stavebných pozemkov v lokalite - Nitra -  Čermáň. Výmery pozemkov sú od 460 m2 do 670 m2 + 115 m2 pozemok ako podiel na prístupovej cesta o šírke 5,5m s chodníkom o šírke 1,5m.

178761 - Pozemok č. 6 má výmeru 472 m2, pričom šírka  je cca 30m a dĺžka je cca 16m. Stavebná čiara je v hornom rade 5m a v dolnom rade je 6m. Koeficient max. zastavanosti pre každý pozemok je 60% z plochy pozemku, vrátane spevnených plôch, parkovacích státí, garáže, terasy, . Podiel čistej zelene na jednotlivých pozemkoch je 40%. V rámci zastavanosti sa uvažuje aj s plochou, vyčlenenou pre drobnú doplnkovú stavbu v rámci stanoveného limitu zastavanosti.  Pozemok je rovinatý až mierne svahovitý. IS elektrina, voda, plyn, kanalizácia a telekomunikačné vedenie sú na okraji prístupovej komunikácie v asfaltovej komunikácii. Pozemok je situovaný v tichej slepej ulici v novovzniknutej zástavbe rodinných domov. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Veľmi dobrý dosah k diaľnici smer Banská Bystrica, resp. Bratislava, bez nutnosti prejazdu cez mesto. Rýchly prístup na  diaľnicu R1 len 2 min autom a taktiež spojenie s MHD do centra Nitry. Výhody: blízko centra mesta, tiché a pekné prostredie, možnosť okamžitej výstavby. Pekné miesto s výhľadom na okolitú prírodu. 

Cena je 59 000 €

MAKLÉR ODPORÚČA! ISTOTA HODNOTY V POZEMKOCH !

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk.

Pri kontaktovaní mailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikySpolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 436 650