Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 334 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Kuglerová
kuglerova@vasereality.sk
0911 079 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA kancelárske/ obchodné priestory 112 m2, pešia zóna Nitra

  • Komerčné priestory, Prenájom, Nitra | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
112 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.09.2018
Aktualizované
06.04.2021
Cena 5,00 €/m2/mes.
Andrea Kuglerová VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 079 636

Popis nehnutelnosti

176356 - Ponúkame Vám na prenájom obchodné/ kancelárske priestory 112,53 m2 v Nitre na pešej zóne.  Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí s výhľadom do pešej zóny.

Možné využitie ako kancelárie, služby,  obchod ......

                             

Znížená cena:   Nájom 5 €/m2/mesiac   / neplátca bez DPH / 

                         Energie 1,67 EUR/m2/mesiac  + DPH .     

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0911 079 636 alebo mailovej adrese kuglerova@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky