Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Chrenová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Cena 560,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v kompletne zrekonštruovanej budove v Nitre. K dispozícii je plocha 84 m2, na ktorých sa nachádzajú 4 kancelárie, predsieň a sociálne zázemie. 3 kancelárie majú plochu 18,46 m2, jedna kancelária má plochu 12 m2. V jednej kancelárii sa nachádza aj kuchynka. Všetky miestnosti sú navzájom priechodné, avšak okrem jednej, všetky sú prístupné aj bez potreby prechádzania cez inú miestnosť vďaka dvom vchodom z chodby (viď. pôdorys vo fotogalérii). Celá budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2021. Bol inštalovaný nový výťah, klimatizácie, okná, dlažby, stierky, rozvody, nová fasáda, prístupová cesta aj parkovisko. Priestory sú vhodné pre rôzne administratívne prevádzky, služby, ale aj pre obchodnú činnosť rôzneho zamerania. Budova sa nachádza na Chrenovej, na frekventovanej ulici, ktorá je aj výpadovkou na diaľnicu R1. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza zastávka MHD a medzimestskej dopravy, v blízkosti sa nachádzajú rôzne obchodné prevádzky. Cena: 80,00 €/m2/rok, t.j. 560,00 €/mesiac bez DPH + energie a služby. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk