Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 izbový byt Nitra - Chrenová

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Chrenová
Ulica
Nábrežie mládeže
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Celková plocha
38 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 450,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom jednoizbový byt nachádzajúci sa v Nitre na Chrenovej, Nábrežie mládeže. Dispozičné riešenie: kuchyňa pepojená s obývačkou, samostatná spálňa, kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom a toaletou. Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi: chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, sporák, práčka, vysávač. Cena 450 eur s energiami, tv, internetom. Hľadáme jednu osobu, pár bez detí, menší pes nie je problém. Nájomníka určite poteší klimatizácia na horúce letné dni. K dispozícii ihneď. V okolí kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti centra. V prípade záujmuj volajte na číslo 0908133421.