Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nová cena!Na predaj veľkometrážny 72 m2 byt Nitra pešia zóna

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
Štefánikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
24.11.2020
Aktualizované
25.02.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 72 m2 byt v centre Nitry na pešej zóne. K domu prináleží záhrada, veľká pivnica. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba: dve veľké samostatné izby, veľká kuchyňa s jedálenskou časťou s možnosťou využitia na obývačku, kúpeľňa vybavená vaňou, samostatné wc, špajza.


Video: https://www.youtube.com/watch?v=MWX6yBhVAAs


3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=prpFCzDX63Y


Energetický certifikát nie je vyhotovený. Na byte bola vymenená elektroinštalácia, voda, kúpeľňa a toaleta bola zrekonštruovaná. Kúrenie plynové. Bytový dom tehlový. Cena 123.000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. Zabezpečíme Vám najlepšie financovanie. Neváhajte a využite túto skvelú príležitosť! Bývajte na pešej zóne. Volajte na číslo 0908133421 ešte dnes.