Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt Nitra - Chrenová

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
Dlhá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
06.04.2021
Aktualizované
06.04.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa v Nitre, na Chrenovej, na Dlhej ulici. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba so vstavanou skriňou, samostatná toaleta - geberit, kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, moderná kuchyňa s umývačkou riadu a so špajzou. Kuchyňa je prepojená s obývačkou. V obývačke je klíma. Byt je vybavený šatníkom a bezpečnostnými dverami. Súčasťou bytu je balkón. Byt sa nachádza na treťom poschodí z troch. Stropy sú znížené a zateplené. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Cena 122.900 eur. V cene je kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.