Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

5 izbový byt v dolnej časti Zobora na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Zobor
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
16.12.2021
Aktualizované
09.05.2023
Cena 1 600,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom unikátny 5 izbový byt, ktorý sa nachádza v rodinnom dome v spodnej časti Zobora. Byt má plochu 200 m2, na ktorých sa nachádza 2x spálňa, hosťovská izba, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, priestranná chodba, technická miestnosť. Byt je kompletne zariadený, nachádza sa na prvom poschodí s vlastným vchodom z dvora. Súčasťou ponuky je garáž s možnosťou parkovania, plus parkovacia plocha vo dvore. Budova je vzdialená pár minút autom do centra mesta a na diaľnicu. Byt je vhodný aj pre podnikateľské účely rôzneho zamerania. Cena: 1 600 €/mesiac + energie 200 €/mesiac. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk