Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Neprekonateľná sila a krása prírody: Výhody pracovných dosiek z kameňa

Redakcia Predajprenajom.sk - 22.12.2022 - 283
Potrebujete na prácu v kuchyni ideálne podmienky? Využiť môžete neprekonateľnú silu a krásu prírody v podobe pracovnej dosky z kameňa. Kameň sa rýchlo stáva obľúbeným materiálom pre kuchynské pracovné dosky na celom svete, pretože lepšie odoláva náročnému prostrediu.

Či už sa rozhodnete pre ten prírodný alebo syntetický, tento obľúbený materiál sa môže pochváliť nadčasovým, luxusným vzhľadom, ako aj vysokým stupňom pevnosti a odolnosti potrebnej na to, aby odolal kuchynskému prostrediu. Navyše, v obrovskej ponuke farieb a vzorov, si môžete ľahko vybrať typ, ktorý bude vyhovovať vášmu interiéru do posledného detailu.

Aby ste sa ale dozvedeli viac o tom, aké výhody vám môže tento materiál ponúknuť, zostavili sme rýchleho sprievodcu hlavnými výhodami používania kamennej pracovnej dosky pre vašu kuchyňu.

Nízka údržba pracovnej dosky z kameňa

Kameň sa dá ľahko utrieť a udržiavať v čistote, čo uľahčuje dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sa od kuchyne vyžadujú. Čistenie pracovnej dosky z nádherného kameňa je teda úloha s minimálnou námahou, ktorá si vyžaduje iba vlhkú handričku alebo teplú, neutrálnu mydlovú vodu a mäkký uterák. Vyrobený kameň je neporézny, čo zabraňuje prenikaniu tekutín a baktérií do jeho povrchu, takže jeho stav ani vzhľad sa nemení.

Pracovné dosky z kameňa sú odolné

Kuchynské prostredie môže byť náročné na vaše povrchy a pohyb horúcich panvíc, nožov a ťažkého riadu môže veľmi rýchlo poškodiť vaše pracovné dosky. Vysoká pevnosť a trvanlivosť kameňa umožňuje s opatrnosťou odolávať tomuto častému opotrebovaniu, čo z neho robí materiál, ktorý sa dobre hodí do tejto často využívanej oblasti domu. V dôsledku toho sa zníži pravdepodobnosť odštiepenia, prasklín a škrabancov, takže vaše nové pracovné dosky budú disponovať povrchom prakticky bez kazov.

Kameň pridáva a zachováva hodnotu priestoru

Kupujúci pri prezeraní nehnuteľností často venujú veľkú pozornosť kuchyniam a kúpeľniam. Špičková estetika, ktorú kameň dodáva domovu, môže pomôcť zvýšiť predajnosť vašej nehnuteľnosti, najmä ak je integrovaná do dobre navrhnutej miestnosti s modernými spotrebičmi. A ak je kvalita vašich kamenných pracovných dosiek udržiavaná na vysokej úrovni, táto hodnota sa s pribúdajúcimi rokmi nestráca.

Vysoká miera estetiky a elegancie

Kamenná doska ponúka vynikajúci vzhľad, ktorý môže byť opulentný alebo rustikálny v závislosti od štýlu alebo farby, ktorú si vyberiete. Žiadne dva kusy tohto nádherného materiálu nie sú rovnaké, a preto je to ideálna voľba, ak chcete dať svojmu domovu jedinečnú pečať.

Ak teda hľadáte do svojej kuchyne pracovnú dosku, ktorá rozumie vašim potrebám, kameň je ideálne, trvalé a nadčasové riešenie.

Zdroj obrázka: Papah-kah/Shutterstock.com