Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Nekupujte nový a investujte do čalúnenia nábytku

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.07.2022 - 470
Rozhodli ste sa z dôvodu poškodeného poťahu starší nábytok vymeniť za nový? Nemusíte! Renovácia nábytku vo forme nového čalúnenia sa môže zdať náročná, ale výsledok stojí za to. S novým čalúnením sa budete pozerať na svoj domov inak a budete hrdí, že ho vlastníte, takže práca spojená s veľkými zmenami sa vám vyplatí.

Čalúnenie zahŕňa mäkkú, čalúnenú textíliu, ktorá sa prispôsobí vášmu súčasnému nábytku. Môžete si teda napríklad prečalúniť pohovku alebo kreslo bez toho, aby niekto vedel o tom, že sedí na starom nábytku.

Prečo je dobré investovať do čalúnenia domácnosti?

Nábytok vydrží oveľa dlhšie

Čalúnenie vášho nábytku nepochybne predĺži jeho životnosť. Nielen nová látka, ale aj kvalitný molitan sa navyše postará o vaše pohodlie, na ktoré ste boli pri používaní nábytku zvyknutí.

Ak sa teda časom niektorá časť sedačky poškodí, nevyhadzujte ju. Stačí vymeniť poťah a výplň a opäť sa postará o váš komfort pri bývaní.

Je to spôsob, ako zmeniť štýl vášho domova

Máte nutkanie zmeniť svoj domov, no chcete sa vyhnúť míňaniu príliš veľa peňazí? Prečo nevyužiť krásu moderného bytového textilu na renováciu nábytku a zaplatiť zlomok toho, čo by ste urobili pri kúpe úplne nového nábytku?

Môžete napríklad úplne zmeniť vzhľad svojej obývačky a zároveň urobiť niečo pre životné prostredie a rozhodnúť sa pre opätovné použitie, a nie všetko bez mihnutia oka zahodiť.

Lepšia ochrana

Nikto sa nechce báť, že sa veci v jeho dome zničia, no zároveň sa nechceme ani obmedzovať, čo znamená, že občas dôjde na nábytku k roztrhnutiu, rozbitiu a škvrnám. Pokiaľ si ale zvolíte kvalitné a svoje čalúnenie nábytku, poškodeniu doplnkov domácim miláčikom alebo deťmi sa môžete vyhnúť.

Zdroj obrázka: vichie81/Shutterstock.com