Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Nedajte teplu šancu, aby vám znepríjemnilo najkrajšie ročné obdobie v roku

Redakcia Predajprenajom.sk - 22.02.2022 - 300
Aj keď sa to momentálne až tak celkom nezdá, pomaly ale isto prichádza nové ročné obdobie a s ním aj slnko. Neznamená to však automaticky myslieť iba na dovolenku v prírode, ale aj účinnú ochranu pred silným UV žiarením. To sa dokáže vďaka moderným a veľkým sklenený plochám okien premeniť na silný zdroj tepla ohrozujúci náš interiérový komfort.

Aby ste tomu zabránili, je najvyšší čas pripraviť sa na príchod tepla vhodnou tieniacou technikou.

Výber správnej ochrany pred slnkom

Závisí od viacerých faktorov, najdôležitejším je vždy umiestnenie. Bude to vnútorná alebo vonkajšia ochrana pred slnkom? Prvý variant je zvyčajne lacnejší a údržba je pomerne nízka, pretože materiál nie je priamo vystavený poveternostným vplyvom. Účinnejšia je však vonkajšia ochrana pred slnkom, pretože pri tomto type tienenia sa do interiéru dostane len 5 až 40 % slnečnej energie. Teplo sa zachytáva pred sklom a tým zabraňuje jeho zahrievaniu, takže sa nedostane do interiéru.

Platí to najmä v prípade otvorov na streche, ktoré si môžete poistiť a ochrániť pred týmito a inými vplyvmi špeciálnymi markízami na strešné okná. Práve cez strechu v zime uniká a v lete prúdi do interiéru najviac tepla. A takouto jednoduchou aplikáciou tomu môžete predísť a užívať si pritom komfort, na ktorý ste zvyknutý.

Systém tienenia a ochrany pre všetky domové otvory

Napriek dokonalému tesneniu moderných žalúzií či roliet, si vedia pri otvorenom okne nájsť do interiéru cestu rôzni neželaní hostia. Príjemný tieň na čerstvom vzduchu si potom neužívame tak, ako by sme chceli.

Na tieto účely sa preto k žalúziám, roletám alebo markízam vyberajú a inštalujú pevné sieťky proti hmyzu na strešné okná. Aj tie sú skvelým systémom tienenia a ochrany pre všetky domové otvory.

Konštrukcia sieťky je navrhnutá tak, aby sa dala vložiť do akéhokoľvek obytného prostredia, dokonca aj obzvlášť vystaveného nepriazni počasia a smogu. A najdôležitejšie je, že vydržia veľa rokov bez potreby špeciálnej údržby.  

Nedajte si preto príchod dlho očakávanej jari teplom a slnkom prekaziť a poistite sa týmito tieniacimi technikami.

Zdroj obrázka: termotech.sk