Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Nadčasová tieniaca technika hlási návrat v modernom šate

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.12.2021 - 635
Tieniaca technika okien je v súčasnosti veľmi dôležitá súčasť každého interiéru. Dobrou správou je, že vďaka rôznym špeciálnym modelom si môžete s ich pomocou vytvoriť v priestore nielen príjemnú atmosféru a súkromie, ale aj luxusne ozdobiť okolie okna.

Ktoré ďalšie výhody vám moderná tieniaca technika prináša, sa dozviete v článku nižšie.

Funkčné a dizajnovo krásne závesy na mieru

Ak si pri slovnom spojení záclona spomeniete len na staromódne obchody s čipkami a volánikmi v babičkinej obývačke, v hlave máte zjavne skreslený obraz. Štýlové závesy na mieru sa už dávno rozlúčili so svojim zaprášeným klišé a sú prezentované v mnohých moderných dizajnoch. Navyše dokážu oveľa viac, než len stmaviť interiér.

Ochrana súkromia

Je dnes veľmi dôležitá na každom jednom kroku. Závesy z nepriehľadných látok sa o to vaše  postarajú bez najmenších problémov. Vytvárajú súkromie tým, že nedávajú šancu nepríjemným pohľadom zvonku preniknúť do vášho interiéru.

Teplotný komfort pod kontrolou

Na udržanie vysokých teplôt v horúcom období sa čoraz častejšie používajú aj ťažké, hrubé závesy. Dovedna zabezpečia príjemný chládok v miestnosti. Naopak, táto ochranná funkcia funguje aj v zime, keď drží vonku ten mrazivý vánok. Túto výhodu netreba podceňovať najmä pri starších oknách, ktoré dobre netesnia.

Lepšia akustika miestnosti

Hlasité miestnosti sú nepríjemné a majú rozhodujúci vplyv na našu pohodu. Avšak aj s „jednoduchými“ riešeniami, ako je pridanie závesu, môžete dosiahnuť výrazné zlepšenie. Je to spôsobené absorpčným účinkom látky, ktorá tlmí rušivé zvuky.

 

Závesy sa jednoducho ovládajú, udržiavajú v čistote a prispôsobia každému interiéru. Tak to s nimi vyskúšajte a pohodlie i relax si vďaka nim užívajte.

 

Zdroj obrázka: New Africa/Shutterstock.com