Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Nadčasová inšpirácia rodinného domu zo Záhoria od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Redakcia Predajprenajom.sk - 24.08.2017 - 3083
Bývanie v komfortnom dome s dostatkom priestoru zariadenom v útulnom štýle je snom mnohých z nás. Majiteľom rodinného domu na Záhorí sa tento sen splnil a to aj vďaka skvelej práci ateliéru DOBRÝ INTERIÉR, ktorý sa pohral s nadčasovým dizajnom

Práca ateliéru DOBRÝ INTERIÉR nás stále prekvapí niečím novým. Tentoraz nás zaujal ich návrh rodinného domu na Záhorí, ktorý sa nesie v rytme originality a duchaplného prevedenia jednotlivých miestností. Výsledok stojí za to, veď posúďte sami, či by ste si vedeli predstaviť žiť v takomto pohodlí vyžarujúcom skutočné teplo domova.

Útulná obývačka ako centrum diania

Pri návrhu obývačky sa myslelo na to, že práve táto miestnosť má slúžiť ako centrum diania, kde sa bude celá rodina stretávať najčastejšie. Dizajnéri tomu prispôsobili kombináciu farieb, tvarov a materiálov, ktorej dominuje spojenie neutrálnych matných odtieňov s prvkami dreva. 

Kuchyňa s otvoreným priestorom

Interiéry využívajúce otvorený priestor medzi kuchyňou a obývačkou sú čoraz viac obľúbené. Takto zariadené priestory podporujú pocit priestrannosti, ktorý je pre dosiahnutie komfortu maximálne dôležitý. So susednou obývačkou sa zladil aj vzhľad spájajúci eleganciu svetlého dreva s bielo-sivými variáciami na stenách a nábytku.

Chodba, ktorá má úroveň

Kým chodby v bytoch nedostávajú kvôli minimu plochy toľko pozornosti, v tomto dome sa stala plnohodnotnou súčasťou dispozície. Jej priamy kontakt s obývačkou a kuchyňou nútil dizajnérov pracovať s farbami, ktoré by vzájomne ladili, no zároveň vyzdvihovali charakter tohto priestoru. Neutrálne bielo-sivé kombinácie sa tak javia ako ideálne kontrastné riešenie.  

Drevo v kúpeľni? Prečo nie?

Oáza pokoja, v ktorej sa máme cítiť útulne, zdravo a čisto. Presne to je úlohou kúpeľne, ktorá v tomto prípade dokázala splniť všetky požiadavky. Oceniť musíme hlavne odvahu vniesť do jej priestorov drevené prvky prítomné v hojnom množstve. V kombinácii s bielou farbou tak vytvárajú blahodarnú relaxačnú atmosféru pre telo aj dušu, aká by mala byť v každej kúpeľni.

DOBRÝ INTERIÉR neostal nič dlžný svojej povesti ani tentoraz. Ich návrh rodinného domu zo Záhoria len potvrdil, že nadčasový dizajn vsádzajúci na prirodzenosť dokáže zmeniť každý príbytok na útulné hniezdočko, ktoré plní aj najtajnejšie sny o bývaní. Ako inšpirácia možno poslúži aj vám, pretože jeho kreatívne podanie ponúka nový pohľad na interiérový dizajn.