Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 428 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Multifunkčné náradie, ktoré vám môže pomôcť pri oprave domu aj v záhrade

Redakcia Predajprenajom.sk - 13.04.2022 - 748
Mnohé nástroje sú veľmi špeciálne a vyžadujú si ich len niektoré odbory. Iné sú naopak absolútnymi univerzálmi a nemali by chýbať v žiadnej skrinke s náradím ani na stavbe. K takýmto všestranným pomocníkom, ktorí tvoria nevyhnutnú súčasť nášho súkromného i profesionálneho života, patria aj akumulátorové vŕtačky či skrutkovače.

Či už montujete práve zakúpenú skriňu alebo máte na starosti projekt vo firme, takmer pri každej práci vám dnes padne vhod špeciálne akumulátorové náradie.

Poďme si o jeho výhodách v našom zaujímavom článku niečo povedať.

Výhody akumulátorového skrutkovača

 

Akumulátorové skrutkovače sú dnes súčasťou základnej výbavy každého domáceho kutila. A dôvodov je hneď niekoľko.

V prvom rade je to výkon, ktorý zaisťuje vysoký pomer otáčok v závislosti od kapacity batérie. Tie najlepšie modely moderných aku skrutkovačov dosahujú až 4000 otáčok za minútu. To je neuveriteľne vysoký výkon, pretože asi nikto z nás si nevie predstaviť, že by klasickým ručným spôsobom otočil skrutkou za 60 sekúnd až 4000 krát.

Prečo investovať do aku vŕtačky?

 

Výkonné aku vŕtačky alebo skrutkovače vás presvedčia aj svojou nízkou hmotnosťou a vysokou hustotou energie. Navyše, keď sa nepoužívajú, takmer nestrácajú energiu, takže sú vždy pripravené na použitie. V ideálnych podmienkach lítium-iónové batérie vydržia veľmi dlho, dalo by sa povedať, že roky. Takže vám spríjemnia a uľahčia pri práci všetky náročné kroky.

Medzi všeobecné a dobré výhody akumulátorových náradí v porovnaní so sieťovými zariadeniami patria:

  • väčšia flexibilita;
  • jednoduchšia manipulácia;
  • znížené riziko nehôd bez nebezpečenstva zakopnutia
  • výkon batérie.

Nezabudnite ani na dôležité kritériá pri kúpe akumulátorového náradia, medzi ktoré patria:

  • napätie;
  • krútiace momenty;
  • napájanie z batérie;
  • počet prevodových stupňov;
  • možnosť dokúpenia nových batérií.

Ideálne je, ak máte vymeniteľnú batériu, aby ste mohli pracovať nepretržite. Mimochodom, viac voltov automaticky neznamená väčší výkon. Pretože to, koľko energie má akumulačné zariadenie, závisí aj od kapacity akumulátora.

Vyberajte aj na základe týchto údajov lepšie a uvidíte, že práca vám s týmto moderným náradím pôjde ľahšie.

Zdroj obrázka: sirastock/Shutterstock.com