Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 010 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Danielčák
miroslav.danielcak@deltaproperty.sk
+421 904 804 935

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Rozostavaný rodinný dom v obci Mlynčeky / okres Kežmarok

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Mesto
Mlynčeky
Ulica
Mlynčeky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
179 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
7
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
01.08.2023
Miroslav Danielčák Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 904 804 935

Popis nehnutelnosti

Delta Property s.r.o., Vám ponúka rozostavaný rodinný dom v obci Mlynčeky v okrese Kežmarok Nehnuteľnosť je dokončená na 75%. Chýba zateplenie / vnútro je v stave holo domu s obkladmi a dlažbami v hygienických miestnostiach.

Priestranný RD disponuje na prízemí veľkou obývacou izbou s kuchyňou (43m2), pracovňou (7m2), šatníkom (3m2), chodbou so schodiskom (17m2), zádverím (7m2), garážou (20m2), WC (2m2), kotolňou (6m2) a doplnkovou komorou.

Poschodie zabezpečuje dostatok miesta pre viacčlennú rodinu s počtom izieb 4 ktoré sú veľkostne v rozmedzí od 12  do 18 m2 ku ktorým je k dispozícii samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.   

Čo sa týka vonkajších priestorov / záhrada o čistej využiteľnej ploche cez 600m2 oplotená okrasným betónovým plotom s elektrickými bránami a vstupnou bránkou ponúka možnosť vytvoriť si miesto na rekreáciu, trávenie voľného času s rodinou a vlastného športoviska u seba doma.          

- Nehnuteľnosť má právoplatné stavebné povolenie, ktoré je predĺžené až do februára 2025 / stavba je zapísaná na LV / k dispozícií je aj znalecký posudok, čo urýchli prípadné vybavovanie hypotekárneho úveru. 

- V prípade záujmu o financovanie tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru / predpokladáme rýchle vybavenie s predpripravenými podkladmi. 

- Možnosť dokončenia na kľúč v priebehu dvoch mesiacov. / Predbežný rozpočet na dokončenie 55000 €.

- Názor makléra: Nehnuteľnosť je situovaná na príjemnom tichom mieste pri lese ( tichá lokalita, bez predpokladu ďalšej výstavby, priestranný pozemok, výhľad na les robia z tohto RD zaujímavú nehnuteľnosť aj investične, stav výstavby je blízko ku dokončeniu, ak niekto hľadá tiché, priestranné miesto kde sa usadiť a nevadí mu dochádzanie autom môže byť práve táto nehnuteľnosť tou správnou voľbou) Pre bližšie info - prípadne obhliadku ma neváhajte kontaktovať. 

- Cena 250 000 € / Pri rýchlom jednaní dohoda 

- Kontakt : 0904 804 935 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.