Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Denisa Barníková
barnikova@diamondreality.sk
0915 376 025

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VÝBORNÝ BYT V TICHEJ LOKALITE

Typ
Predaj
Mesto
Michalovce
Ulica
Kyjevská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
63 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
02.07.2021
Aktualizované
26.10.2021
Cena 70 000,00 €
Mgr. Denisa Barníková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0915 376 025

Popis nehnutelnosti

DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE

Ponúkame na predaj výborný 3- izbový byt na Kyjevskej ulici v Michalovciach. Byt o rozlohe 63,49 m ² sa nachádza na 4. poschodí z 8. Pozostáva z 3 izieb. Byt je svetlý a teplý, nakoľko izby sú orientované na západ. K bytu prislúcha šatník a pivnica. Byt je dispozične výborne riešený, izby sú nepriechodné. Z chodby sa vchádza do spálne, do detskej izby, ktorá môže byť využívaná aj ako pracovňa, do obývačky, do WC a kúpeľne, ktoré sú samostatné a do kuchyne. V kuchyni je zánovná kuchynská linka a kombinovaný sporák. V byte sú vymenené plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere a interiérové dvere. Zvyšný pôvodný stav bytu je vo výbornom udržiavanom stave, čo umožňuje okamžité nasťahovanie, prípadne ponúka široké možnosti rekonštrukcie. Spoločné priestory prešli rekonštrukciou, vrátane nového výťahu a sú chránené kamerovým systémom. Bytový dom nemá energetický certifikát. CENA 70 000 €. Pre bližšie informácie ma kontaktujte v pracovných dňoch telefonicky v čase od 9:00 do 18:00, emailom alebo osobne v kancelárii na Ul. 26. novembra 1509/1, Humenné.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našimi kolegami z odboru právneho a ekonomického sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.