Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Huličiar
huliciar@rrd.sk
0915982394

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

#Nová cena bytu# Veľký 3 izbový byt PRIEKOPA

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Mestská časť
Priekopa
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
15.04.2022
Aktualizované
01.05.2022
Cena 129 900,00 €
Martin Huličiar Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Priekopa s rozlohou cez 83 m2 dispozične pozostáva so vstupnej chodby, šatník, kuchyňa so špajzou a 3 izby. Zmena dispozície kúpeľne z dôvodu šikovného zväčšenia priestoru v kuchyni. Byt prešiel rekonštrukciou viac ako 10 rokov starou čim je nutná obnova interiérových prvkov ako aj zariadenie kuchyne. Veľkou výhodou bytu je samotná rozloha, priestranný šatník, špajza. 2 lodžie orientácie sú V/Z, 2 poschodie v zateplenej bytovke. Mesačne náklady sú 129 900 € na 2 os. Byt je voľný dohodou. V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.Bližšie informácie Vám rád poskytne: Martin Huličiar, 0915982394, e-mail: huliciar@rrd.sk, martin.hulo@gmail.com