Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 531 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Dušan Hurta
hurta@rrd.sk
0907154853

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 - izbový byt s loggiou a garážou v Martine, časť Jahodníky. Exkluzívne.

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Mestská časť
Jahodníky
Ulica
Stavbárska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Celková plocha
83 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
10.01.2023
Aktualizované
24.02.2023
Mgr. Dušan Hurta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 4 izbový byt, situovaný na 3 / 3 poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu, sústredený na Stavbárskej ulici, v mestskej časti Jahodníky.

Je v pôvodnom zachovalom stave, vybavený plastovými oknami a veľkou loggiou - lemujúcou obývaciu izbu a kuchyňu.

Byt je konverziou z 3 izbového, ale vďaka priestrannej vstupnej chodbe navodzuje pocit vzdušnosti. Obývacia izba je priechodná a spolu s kuchyňou a pracovňou orientovaná na západ, spálňa a detská izba na východ.

Bezproblémové parkovanie.Súčasťou inzerovanej ceny nie je samostatne stojaca garáž, umiestnená na priľahlom pozemku, ponúka sa za cenu 15000, - Eur.Mesačné náklady: predpis úhrad 240, - Eur / 2 osoby, plyn 6 a elektrina 20.Bližšie informácie: Mgr. Dušan Hurta, 0907 154 853, hurta@rrd.sk, hurta.dusan@gmail.com