Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 859 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Máme pre vás 3 tipy na moderné dekorácie, ktoré fičia túto jar

Milan Bardun - 24.04.2017 - 1980
Prišla jar a s ňou aj vaša každoročná potreba upratať svoj byt, kúpiť si niečo nové a znova sa tu cítiť ako doma. Je predsa na nezaplatenie, keď vám do obývačky svietia do dlhej zime teplé slnečné lúče a vy si ich môžete vychutnávať priamo s kávou v ruke pri obľúbenej knihe. Naša redakcia pre vás pripravila tri tipy na moderné dekorácie do jarného bytu, ktorú budú fičať tento rok. Inšpirovali sme sa zahraničnými médiami a tým, čo sa vám páčilo a nepáčilo minulý rok. Poďme na to!

Dekorácie do bytu, ktoré ohúria vašu návštevu

Sklo pôsobí moderne, ľahko a priehľadne

 

Sklo si v domácnosti tento rok nájde naozaj veľké uplatnenie. Do pozornosti vám ale chceme dať hlavne sklené nádoby, ktoré sú univerzálne. Presne tie, ktoré poznáte od našich mám a babičiek pre zaváraniny. Môžete ich použiť ako kvetináče, krčahy či dokonca naplniť pieskom rôznych farieb a položiť do obývačky ako exotický suvenír z dovolenky. Prečo práve sklo? V prvom rade pôsobí veľmi moderne, ľahko a priehľadne.

Pozrite si príklady sklenených dekorácii do bytu:

Ornamenty a ručne zdobené materiály majú ducha, ktorého nekúpite

 

Obzvlášť túto jar budú v móde ručne zdobené dekorácie so symbolmi jari. Určite vám nemusíme pripomínať, že vlastnoručne vyzdobené dekorácie majú pre jeho majiteľa oveľa vyššiu hodnotu ako tie kúpené. Ak nie ste kreatívni, poproste vaše dieťa alebo partnera, nech vám spraví darček. Nestojí to skoro nič a má oveľa väčšiu hodnotu.

Extra tip od redakcie: Kúpte si biele hrnčeky a skúste ich pomaľovať jarnými kvetmi. Každý jeden hrnček bude symbolizovať iný kvet (napríklad, jeden bude narcis, druhý tulipán a tretí fialka).

„Hollywood“ nápisy boli hitom už minulý rok, no stále sú tu

 

Hollywoodske nápisy typu HOME, LOVE a podobne tu boli už minulý rok, no stále ich máme radi.  Osobne ich v redakcii veľmi neobľubujeme, no vám sa možno páčia.