Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, krásny luxusný RD s pozemkom 1200m2 v Malinove

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Malinovo
Ulica
Viničná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
430 m2
Celková plocha
430 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
7
Pridané
04.04.2018
Aktualizované
14.08.2018
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

Na PREDAJ krásny priestranný luxusný 3-podlažný, 7-izbový RD s garážou, s vonkajším bazénom a s pozemkom 1200 m2 v Malinove, Senec

Rozloha:
zastavaná plocha: 223 m2
úžitková plocha: 430 m2
garáž: 37 m2
pozemok: 1200 m2

Charakteristika: Luxusný priestranný 3-podlažný RD s vonkajším bazénom, vnútornou saunou a priestranným pozemkom o rozlohe 1200 m2. V celom dome sú použité tie najkvalitnejšie materiály.
- kolaudácia 2010
- vykurovanie plynové, v celom dome podlahové kúrenie
- okná hliníkové s vonkajšími elektrickými žalúziami
- centrálny vysávač
- rozvody rekuperácie s vonkajším výmenníkom tepla zakopaným v zemi (antibakteriálne rúry REHAU), nasávacia vež s trojitým filtrom REHAU
- prízemie a poschodie sádrové omietky
- na prízemí osvetlenie v kastlíkoch v sádrokartóne – stmievanie na diaľkové ovládanie
- točité schodisko obložené drevom (dub) a nerezovým zábradlím s dreveným madlom
- dom je napojený na alarm
- dvojgaráž + 3 parkovacie miesta pred domom
- vonkajší bazén
- výrivka

Dispozícia domu:

suterén: veľká spoločenská miestnosť s denným svetlom (miesto na biliard, TV, cca. 60 m2), izba (posiľňovňa), veľká kúpeľňa so saunou, vínna pivnica, sklad, kotoľňa, práčovňa

prízemie: veľká priestranná obývacia izba (60 m2) s krbom obloženým kameňom, luxusná priestranná kuchyňa (23 m2) s pracovnou doskou z kameňa s výstupom na terasu, hosťovská izba s kúpeľňou a WC, samostatné WC, zádverie, šatník, 2-garáž

poschodie: 2x samostatná izba, 1 x izba s kupeľňou (vaňa, sprcha, umývadlo, WC, bidet), 1 x kúpeľňa (vaňa, sprcha, 2 x umývadlo, WC, bidet)

pozemok:
- bazén 8 x 4 m s pieskovou filtráciou a výrobou chlóru z morskej soli, posuvné zastrešenie, (možnosť kúpať sa minimálne v období máj - september)
- luxusná vírivka Caretta na terase (celoročná prevádzka)
- 3 x terasy za domom, na dvoch terasách je exotické drevo CUMARU (najideálnejšie z exotických drevín pre naše podnebie), na jednej je kamenná dlažba – vymývaný betón
- na pozemku sú 2 prístavby pre náradie, každá 4 x 2 m, miesto pre veľkú trampolínu
- automatické zavlažovanie trávnika a výsadby kvapôčkovou závlahou
- studňa so šachtou
- siete proti krtkom na trávniku

Lokalita: Obec Malinovo sa nachádza v hornej časti Žitného ostrova na pravom brehu Malého Dunaja, juhovýchodne od Bratislavy. Vzdialenosť od centra hlavného mesta je približne 15 km. Obyvatelia tu nájdu rôzne obchody, reštauráciu, kaviareň s výhľadom na jazero či salón krásy. V bezprostrednej blízkosti je Billa, jasle, škôlka, posilňovňa, obecný úrad, autobusová zastávka.

CENA NEHNUTEĽNOSTI: 499.000,- EUR

TOPPONUKA