Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj priestranný 3 izbový byt, Mierové námestie, Malacky

Typ
Predaj
Mesto
Malacky
Ulica
Mierové námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
76 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v samom centre mesta Malacky, na Mierovom námestí. Nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome s novým výťahom, na 1/8 poschodí. Celková výmera bytu je 76,89 m2 spolu s balkónom 3,02 m2 a s pivnicou 2,58 m2. Je orientovaný na dve svetové strany - SZ + JV.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, dlažbu, znížené stropy, kuchynskú linku so spotrebičmi.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná chodba, prechodová obývačka, 2 samostatné spálne, samostatná kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Mesačné náklady sú 180 € pre 4 osoby. Predáva sa spolu so vstavaným nábytkom - kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine, obývačková zostava, sanita. Byt je voľný predajom. Parkovanie je bezproblémové, v okolí domu.
LOKALITA:
Dobrá lokalita priamo v centre mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí je veľa možností na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy.

CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.