Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ! 2,5-izbový byt 66 m2 s loggiou v Malackách na sídlisku Juh

Typ
Predaj
Mesto
Malacky
Ulica
sídlisko Juh
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
24.06.2022
Cena 113 000,00 €
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

BYT JE REZERVOVANÝ !

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s plochou 66 m2 (vrát . pivnice cca 3 m2), prerobeného na 2,5-izbový byt na 7.posch./8. posch na sídlisku Juh v Malackách. Orientácia bytu V-Z. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s novým výťahom.

Byt pozostáva z chodby, obývačky (východ na loggiu), spálne, kuchyne, malej izby za kuchyňou cca 9 m2, kúpelne s WC a so sprchovým kútom a loggie. Stúpačky v byte sú nové. Byt bol čiastočne zrekonštruovaný cca pred 2-ma rokmi: nové jadro,

dlažba v chodbe, nová kuch. linka so sporákom (kombinovaný el. rúra/plyn.sporák), nová elektrina v chodbe, kuchyni, malej izbe  a jadre. K bytu patrí murovaná pivnica cca 3 m2. Byt je voľný kúpou. PREFEROVANÁ PLATBA V HOTOVOSTI. CENA 113 000 E-DOHODA.

Viac informácií a kontakt na obhliadku: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk