Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - RODINNÝ DOM Lučenec ID 2077

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
Lučenec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
189 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.06.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 205 000,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti mesta Lučenec, 10min. pešo do centra mesta. Celková výmera pozemku je 439 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 1988. V roku 2018 dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený. Prízemie domu tvorí predsieň, špajza, kúpeľňa s WC a veľký spoločný priestor tvorený kuchyňou, jedálenským kútom a obývačkou. Poschodie tvorí chodba, tri izby a priestranná  kúpeľňa spoločná s WC. V suteréne sa nachádza kotolňa a práčovňa s odkladacím priestorom. V izbách na poschodí je plávajúca laminátová podlaha. V Celom prízemí  je keramická dlažba s podlahovým vykurovaním. Dom je samozrejme napojený na všetky IS,  vykurovanie zabezpečuje kondenzačný plynový kotol. Na dome je nainštalovaný Wifi kamerový systém. Ovládanie a sledovanie kamier cez aplikáciu v mobile. Po dohode sa dom predáva aj zo zariadením. Energetický certifikát nebol dodaný. Viac informácií Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.