Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predaj, jednoizbový byt Lučenec, Vajanského

Lučenec Arrow

Predaj, jednoizbový byt Lučenec, centrum

Lučenec Arrow

Predaj, jednoizbový byt Lučenec, centrum

Lučenec Arrow

Predaj, jednoizbový byt Fiľakovo, Lučenec exkluzívne HALO reality

Fiľakovo Arrow

Predaj jednoizbový byt Fiľakovo, Lučenec - predané

Fiľakovo Arrow

Predaj, jednoizbový byt Poltár

Poltár Arrow

Predaj, jednoizbový byt Poltár, Sklárska ulica

Poltár Arrow