Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Púček
tomas.pucek@residence-real.sk
+421901705701

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderný, kompletne zariadený bungalov v Liptovskom Petre

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 295 000,00 €
Tomáš Púček TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705701

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na predaj 6-ročnú novostavbu rodinného domu v obci Liptovský Peter, 13 km od Liptovského Mikuláša.
Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 881 m2, v štvrti nových rodinných domov s novou prístupovou cestou a všetkými prípojkami inžinierskych sietí, vrátane plynu. Disponuje 3 priestrannými izbami, kuchyňou, kúpeľňou, WC, technickou miestnosťou spojenou so špajzou.

Dom má zastavanú plochu 120 m2 + terasa o výmere 20 m2. Je postavený v tvare štvoruholníka o rozmeroch 11,33 x 10, 58 m. Konštrukčne ide o stavbu z pórobetónových tvárnic Ypor, zateplený polystyrénom o hrúbke 15 cm. Pod plechovou strešnou krytinou sa nachádza rovnako zateplenie stropu minerálnou vlnou.
Okná sú plastové, trojsklo.
Dom je veľmi príjemný, priestranný a svetlý, s množstvom odkladacieho priestoru vo forme vstavaných skríň.
Dispozícia:
- vstupná predsieň
- chodba
- technická miestnosť s plynovým kotlom a plynovým bojlerom
- dve izby (spálne)
- kúpeľňa so sprchovým kútom
- samostatné WC,
-kuchyňa spojená s obývačkou.

Dom predávame kompletne zariadený, ako vidno na fotografiách.

Kuchynská linka v povrchovej úprave vysoký lesk a v tvare "U" je vybavená všetkými vstavanými elektrospotrebičmi (zn. Beko a Whirlpool). Svojím tvarom príjemne oddeľuje kuchynskú časť od obývacej. Tej dominujú Kanadské liatinové kachle. Z obývacej izby je výstup na južne orientovanú terasu.
V priebežnej chodbe sa nachádza priestranná vstavaná skriňa. Úložné priestory sú aj v každej so spální. V menšej izbe je rozkladací gauč.
V špajzi, resp technickej miestnosti je regálový systém a ďalšia kombinovaná chladnička s mrazničkou.
Predmetom predaja nie je len manželská posteľ a dekorácie (vázičky).
Kúrenie v dome je teplovodné podlahové napojené na plynový kotol. V celom dome je položená keramická dlažba, čo maximálne zefektívňuje podlahové kúrenie. Ohrev vody je riešený plynovým bojlerom.
V marci 2022 bol dom kompletne vymaľovaný a boli vymenené všetky interiérové dvere za nové, masívne.

Na trávnatom pozemku je dostatok miesta pre osadenie bazénu, trampolíny atď.
V záhrade, ktorá je navrhnutá záhradným projektantom je aj studňa, ktorá slúži na zavlažovanie udržiavanej výsadby stromov a okrasných drevín.
Predmetom predaja je aj záhradný domček, kosačky a gril.
Na parkovanie áut slúžia 2 parkovacie státia.
Mesačné náklady: 100 € plyn, 40 EUR elektrika, 50 EUR voda.

Budúci majiteľ ocení kvalitne postavenú stavbu, súkromie v okrajovej časti obce, rýchly prístup k diaľnici, blízkosť mesta Liptovský Hrádok a krátka vzdialenosť do Liptovského Mikuláša (10 minút). Obrovskou výhodou je aj mimoriadne citlivo vybraté a zladené zariadenie domu, do ktorého sa stačí nasťahovať.

Bližšie informácie o nehnuteľnosti, podmienkach predaja a o možnosti obhliadky Vám poskytne Tomáš Púček, 0901 705 701