Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Pozemok 2408m2 v zastavanom území, Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš, Palúčanská Arrow

Lukratívny pozemok Liptovský Mikuláš, CENTRUM

Liptovský Mikuláš, Štúrova Arrow

Posledné stavebné pozemky s IS na Liptove, Pod Poludnicou *AKCIA*

Závažná Poruba Arrow

Stavebný pozemok Liptovský Mikuláš, REZERVOVANÝ

Liptovský Mikuláš, Stošická Arrow

Stavebný pozemok na Liptove, Gôtovany REZERVOVANÝ

Gôtovany Arrow

Najlacnejšie stavebné pozemky na Liptove, Jamnícka výhliadka

Jamník Arrow