Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Púček
tomas.pucek@residence-real.sk
+421901705701

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok vo výbornej lokalite Liptovského Mikuláša

Typ
Predaj
Ulica
Osadná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
470 m2
Pridané
11.01.2019
Aktualizované
11.01.2019
Tomáš Púček TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705701

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, mestskej časti Palúdzka. Pozemok sa nachádza v časti mesta s výbornou dostupnosťou a bezproblémovým napojením na výjazd z mesta, či už v smere na diaľnicu alebo cestu č. 18 v smere na Svätý Kríž. Mestká časť Palúdza je v západnej časti Liptovského Mikuláša a priamo susedí s Liptovskou Marou. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, od obchodov, škôlky, základnej školy, ihrísk až po nemocnicu.
Samotný pozemok má plochu 470 m2 a nachádzajú sa na ňom 2 stavby. Stavba hospodárskej budovy na konci pozemku a stavba bývalého rodinného domu, ktorú treba sanovať. Pozemok je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu a rovnako aj na elektrickú energiu.
Rozmery pozemku sú cca 10 x 47 m.
Pozemok má viacero spôsobov využitia, či už na stavbu rodinného domu alebo menšieho ubytovacieho zariadenia.
V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku kontaktujte makléra: Tomáš Púček, 0901 705 701, tomas.pucek@residence-real.sk