Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívny pozemok v Liptovskom Mikuláši - Demänovej, Demänovská dolina

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
7134 m2
Pridané
03.11.2015
Aktualizované
05.01.2022
Cena 99,00 €/m2
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Deal real estate Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v ústi Demänovskej doliny, v mestskej časti Liptovského Mikuláša, Demänová. Pozemok je mierne svahovitý a má plochu 7134m2. Na pozemku sa nachádza elektrická, kanalizačná, vodovodná a plynová prípojka. V územnom pláne je to vedené ako obytné územie s prevahou rodinných domov, maximálna výška zástavby v predmetnom bloku sú 4 nadzemné podlažia a index zastavanej plochy je max. 30percent.  Pozemok sa predáva v celku. Nachádza sa neďaleko najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná v Nízkych Tatrách, Demänovských jaskýň, celoročne otvoreného Aquaparku Tatralandia, lyžiarskeho strediska Ski – Žiarce. Cena je uvedené s DPH. V prípade Vášho záujmu, Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.