Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodný priestor 1000 m2 v obchodnom centre

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1000 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
24.09.2020
Aktualizované
27.01.2021
Cena 0,00 €/mes.
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE Liptovský Mikuláš ponúka exkluzívne lukratívny obchodný priestor v obchodnom komplexe v Liptovskom Mikuláši. Obchodné centrum je zamerané na sortiment stavebných materiálov od hrubej stavby až po interiérové vybavenie bytov a domov, potreby pre záhradkárov atď. Situované je priamo v meste na ul. 1.mája.
Ponúkame priestor s rozmermi 20x50m, vybavený špeciálnou priemyselnou pancierovou podlahou, dverami s automatickým otváraním, plynovým kúrením. Súčasťou priestoru je zázemie: kancelária s priezorom do obchodu, kuchynka, 2xWC. Výška haly je 4,1m.

Bližšie informácie: Ing. Peter Buocik, 0948 145 128, peter.buocik@residence-real.sk