Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Postúpenie prevádzky KRYO komory LIPTOV ARÉNA Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Mestská časť
Liptovská Ondrašová
Ulica
Ráztocká
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.12.2021
Aktualizované
20.06.2022
Cena 9 990,00 €
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka odstúpenie prevádzky kryocentra pri najväčšom aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Postúpenie celej prevádzky vrátane vybavenia, možné prevádzkovať od prvého dňa. Technológia kryo komory je predmetom leasingu, ktorý sa postúpi na nového prevádzkovateľa.
Odstupná cena: 9 990 € bez DPH + zostatok leasingu. Bližšie informácie poskytneme relevantnému záujemcovi - 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk