Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 885 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsónka na prenájom, Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Ulica
Nábrežie 4.apríla
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.02.2021
Aktualizované
24.02.2021
Cena 350,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom novú, kompletne zariadenú garsónku v novostavbe polyfunkčnej budovy na Nábreží v Liptovskom Mikuláši. Garsónka sa nachádza na 1. poschodí, jej výmera je 30 m2. Podlahy sú nové plávajúce, na chodbe a v kúpelni je dlažba. Kúrenie je ústredne, radiátor v izbe, v kúpelni aj podlahové. Cena prenájmu je 350 €/mesiac vrátane energií, internet je v cene tiež. Nový nájomník zaplatí realitnej kancelárii províziu za sprostredkovanie nájmu vo výške 350,-€. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške 350,-€ + nájomné na aktuálny mesiac 350,-€. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk. Cena 350,-€/mesiac.