Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 513 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Typ
Predaj
Mestská časť
Liptovská Ondrašová
Ulica
Pod Čerencom 608
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
388 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.01.2022
Aktualizované
18.01.2022
Cena 229 000,00 €
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Liptovskom Mikuláši - Ondrašovej, na ulici Pod Čerencom. Dom doteraz slúži ako sídlo spoločnosti, z toho dôvodu je k nemu pristavený aj skladový priestor o výmere 263 m2. V prípade záujmu je preto nutná osobná obhliadka objektu na vytvorenie si celkového obrazu.
Pôvodný dom je zo 40-tych rokov ( r.1943 ) pomerne rozsiahlou rekonštrukciou prešiel v 1996, kedy boli vymenené okná, daná nová škridlová strecha aj zateplenie. Na kanalizáciu pripojený nie je , má vlastnú žumpu. Kúrenie je elektrické, konvektormi. Plynová prípojka je vo vzdialenosti cca 50 metrov. Internetové pripojenie optickým káblom cez spoločnosť Alconet.
V objekte je 5 kancelárií, ktoré je možné premeniť na jednotlivé izby. Je tu kuchynka, jedna kúpelňa, 3 wc, V podkroví sú ďalšie 2 izby, v obidvoch je funkčné umývadlo. Dom má aj vlastnú garáž, v rámci budovy.
Objekt je v tichej čast Liptovskej Ondrašovej , cesta končí pred domom.
Pre viac informácií alebo v prípade záujmu o ohliadku objektu kontaktujte makléra Vladimíra Pavlíka na 0905 - 555 171