Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Púček
tomas.pucek@residence-real.sk
+421901705701

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Ulica
Demänová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Tomáš Púček TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705701

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj rodinný dom v mestskej časti Liptovkého Mikuláša - Demänovej.
Demänová sa nachádza južne od Liptovského Mikuláša a tvorí vstupnú bránu do známej Demänovskej Doliny, v ktorej sa nachádza lyžiarske stredisko Jasná, Demänovská Jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa . Celá lokalita je dnes orientovaná primárne na turistický ruch ktorý tvorí významnú časť príjmov regiónu. Mestská časť Demänová leži v nadmorskej výške 620 m2.

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce s prístupom z obecnej asfaltovej komunikácie.
Stavba je v osobnom vlastníctve, možnosť hypotekárneho úveru s vybavením ktorého vám vieme kedykoľvek pomôcť.
Orientácia Juh/sever
Celková plocha rozľahlého pozemku je 840 m2.
IS: Elektrický prúd je s napätím 230/400V, vodovod, kanalizácia, plyn.
Kúrenie je zabezpečené ústredným kúrením s plynovým kotlom v kombinácii s kuchynským kachľovým šporákom. Ohrev TUV je pomocou eletrického bojlera.
Dispozične dom pozostáva z 2 podlaží, podkrovie je pripravené na 2 ďalšie plnohodnotné izby a malú kúpeľnu.
Na prvom podlaží sa nachádza predsieň s hlavný vstupom, chodba, komora, kúpeľňa s WC, kuchyňa , priestranná izba a garáž. Plynový kotol na ústredné kúrenie sa nachádza v malej pivnici. Schodiskom sa dostaneme na druhé podlažie kde sú 3 izbym kúpeľna s WC a kuchyňa so špajzou.
V podkrovných priestoroch sa nachádza príprava na 2 izby.
Dom bol postavený v roku 1976. Dom neprešiel výraznejšou rekonštruckiou. Na dvoch izbách sú osadené plastové okná a bol vymenený plynový kotol.
V zadnej časti rozľahlého pozemku sa nachádza aj stavba murovanej hospodárskej budovy, ktorú je možné prerobiť na ubytovaciu jednotku.
Priamo z domu je to len 3 km od centra Liptovského Mikuláša, 9 km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry,7 km Aquapark Tatralandia, 17 km GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.
Dom je vhodný pre rodinu alebo je možnosť využívať ho ako penzión.
Pre viac informácií alebo pri záujme o obhliadky kontaktujte makléra :Tomáš Púček, 0901 705 701, tomas.pucek@residence-real.sk