Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

DELTA exkluzívne ponúka 4 izbový priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom s možnosťou komerčného využitia - TOP lokalita Demänová !!!

Liptovský Mikuláš, vedlajšia Arrow

Rodinný dom na predaj blízko centra mesta Liptovský MIkuláš

Liptovský Mikuláš, Pod Stráňami Arrow

Moderný, nízkoenergetický rodinný dom v Liptovskom Mikuláši na predaj!

Liptovský Mikuláš, Palúdzka Arrow

DELTA ponúka NOVOSTAVBU 4 izbový Moderný RD s pozemkom 776 m2 - Beňadiková .

Beňadiková Arrow

Novostavba rodinného domu na predaj, Beňadiková - Liptovský Mikuláš

Beňadiková Arrow

REZERVOVANÝ!!! RODINNÝ DOM VO VETERNEJ PORUBE NA PREDAJ

Veterná Poruba Arrow

Rodinný dom na Liptove, Kvačany REZERVOVANÝ

Kvačany Arrow

Predám rodinný dom, Liptovský Mikuláš - Hybe

Hybe Arrow