Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 803 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ľuboš Michalík maklér
Ing. Ľuboš Michalík
lubos.m@domypreludi.sk
0911257308

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LIPTOVSKÝ JAN - Využite eurofondy na obnovu tejto unikátnej pamiatky

Typ
Predaj
Ulica
Za vodou
Plocha priestoru
750 m2
Celková plocha
750 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Nutná rekonštrukcia
Pridané
06.06.2017
Aktualizované
01.08.2018
Ing. Ľuboš Michalík Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj renesančný kaštieľ postavený v 17 storočí v obci Liptovský Ján, Nízke Tatry. Kaštieľ bol rekonštruovaný v druhej polovici 19st. a začiatkom 20 storočia.
Celková výmera pozemku: 965m2
Úžitková plocha: 750m2
Kaštieľ je národnou kultúrnou pamiatkou. Ku kaštieľu je vypracovaná štúdia na obnovu kaštieľa za účelom dostavby budovy na penzión. Na obnovu kultúrnej pamiatky je možné využiť aj eurofondy. V blízkosti kaštieľa sa nachádza prameň s termálnou vodou - ideálne pre využitie pre wellness služby penziónu.
Kaštieľ je dvojpodlažná, nepodpivničená kamenná stavba obdĺžnikového pôdorysu, zastrešená valbovou strechou s eternitovou krytinou. Pozdĺžna os objektu je orientovaná v smere východ - západ. Prízemie nevykazuje závažné statické poruchy. Klenby prešli sanáciou a nevykazujú závažné trhliny. Okenné otvory majú zachované drevené konštrukcie.
Objekt je hodnotným dokladom historického, hospodárskeho a stavebného vývoja obce Liptovský Ján. Na renováciu objektu bol vypracovaný architektonicko-historický výskum ako súčasť rozhodnutia o schválení zámeru na obnovu budovy za účelom jeho dostavby pre účely penziónu.
Cena: 130 000€
Domy pre ľudí s.r.o.
Zahradnícka 46
821 08 Bratislava
Webová stránka: domypreludi.sk