Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nové 2. izbové apartmány na predaj v Liptovskom Hrádku

Typ
Predaj
Ulica
Belanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
10.05.2023
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj 2 izbové apartmány v novozrekonštruovanom polyfunkčnom dome na Belanskej ulici v Liptovskom Hrádku.
V ponuke je ešte 6 apartmánov vo výmere od 40 m2 – 64,7 m2 s terasou od 6 m2 – 26 m2 na 2. NP. K apartmánom prislúchajú murované pivnice vo výmere 5,3 m2.
Kúrenie je ústredné, podlahy v izbách plávajúce, v kúpeľni a WC dlažba. Okná sú plastové (trojsklo). Parkovanie bude na vyhradených miestach.
Apartmány sú dokončené v štandarde, pripravené k nasťahovaniu pre nových majiteľov. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchodné centrum, zástavka MHD a iné. Cena začína na 94.990 €. Kompletný cenník nájdete na www.bytybelanska.sk
Pre viac informácií navštívte našu stránku: https://www.bytybelanska.sk/, prípadne kontaktujte makléra: 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk
MÁME SKOLAUDOVANÉ!!!