Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 960 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Liečte sa z pohodlia domova: 4 výhody telemedicíny, ktoré vám uľahčia život

Redakcia Predajprenajom.sk - 22.12.2022 - 398
Dnešný svet sa neustále mení, pričom technológie zohrávajú v jeho premene asi najvýznamnejšiu úlohu. Platí to aj v oblasti medicíny, ktorá sa vplyvom rôznych technológií zmenila a umožnila tak lekárom aj ľuďom nový spôsob liečby. Skvelým príkladom je napríklad telemedicína.

Táto forma lekárstva sa vzťahuje na prax starostlivosti o pacientov na diaľku s využitím telefonických a video konzultácií medzi zdravotníckym pracovníkom a ich pacientmi, čo prináša do procesu liečby mnohé výhody. Pokračujte v čítaní a zistíte, ktoré to sú a môžete sa o nich vďaka webovej stránke TopDoktor.sk presvedčiť.

1. Vysoká úspora času

S telemedicínou skutočne potrebujete iba funkčné mobilné zariadenie a vysokorýchlostný širokopásmový internet. Už nemusíte ťahať svoje choré telo na najbližšiu kliniku a riskovať komplikácie alebo meškanie. Video konzultácie s lekárom navyše eliminujú čas strávený sedením a čakaním, kým na vás príde rad; čas, ktorý môžete stráviť pohodlne v deke a popíjaním teplého bylinkového čaju.

Keďže takéto konzultácie prebiehajú vizuálne, ľahko ich zaradíte do svojich hektických plánov a kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate, sa môžete s lekárom poradiť, prípadne využiť ešte pohodlnejšie objednanie k lekárovi online.

2. Maximálne pohodlie

Predstavte si, že keď sa cítite zle a letargicky, musíte cestovať – je to neuveriteľne nepríjemné. Vďaka telemedicíne sa však dnes už môžete veľmi ľahko poradiť so svojím lekárom z pohodlia vášho domova. A všetko navyše prebieha jednoduchým kliknutím na jedno tlačidlo! Nastavenie online stretnutia trvá len pár minút, takže sa môžete rozlúčiť s nepohodlným a komplikovaným procesom pri registrácii na fyzickú konzultáciu.

3. Znížené riziko prenosu infekcie

V posledných mesiacoch sme pochopili dôležitosť bezpečného odstupu, najmä v prítomnosti chorého pacienta. Na obmedzenie prenosu nákazlivých vírusov a chorôb môžu lekári využiť tieto služby telemedicíny na predbežné vyšetrenie pacientov a poradiť im o ďalšom postupe.

Ak zostanete doma, budete sa môcť vyhnúť riziku vystavenia sa iným ochoreniam a znížite možnosť prenosu toho vášho na iných. Znížená šanca na expozíciu nepomôže len vám, ale aj vášmu okoliu, najmä starším, tehotným alebo imunokompromitovaným.

4. Lepší prístup k špecialistom

Na rozdiel od všeobecných lekárov, ktorých služby sú v regiónoch pomerne dostupné, služieb, ktoré vyžadujú špecialistov, je často už len niekoľko. To si zvyčajne vyžaduje zo strany pacienta pre získanie potrebnej pomoci dlhé cesty.

Telemedicína odstraňuje všetky problémy tým, že túto vzdialenosť odstraňuje. Môžete zároveň využiť odbornosť svojich veľmi potrebných špecialistov, aj keď sú od vás ďaleko! V prípade zdravia je čas predsa dôležitý. Nestrácajte ho teda cestovaním a čakaním a objednajte sa na vyšetrenie u dobrého očného lekára Nitra online.

Zdroj obrázka: RossHelen/Shutterstock.com