Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 337 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Liata podlaha: Kvalitný podklad, ktorému môžete naložiť

Redakcia Predajprenajom.sk - 25.05.2021 - 626
Bez kvalitnej podlahy by bolo naše bývanie nedôstojné a fádne. Obmedzovalo by to naše pohodlie a využitie priestoru na potrebné účely. Výber správnej podlahovej krytiny je teda základ. Ešte pred jej položením by ste však mali mať dobrý a rovný podklad.

 

No a o jeho vytvorenie sa bez veľkých finančných aj časových strát postará moderná liata podlaha, o ktorej výhodách si pre váš lepší prehľad v našom článku niečo povieme.

Veľmi odolná proti poškodeniu

Už ste niekedy museli po 10 rokoch používania doma brúsiť parkety? Ste si vedomí, že aj najdrahšia laminátová podlaha je navrhnutá tak, aby vydržala 15 až 20 rokov?

Pokiaľ sa však rozhodnete využiť liatu podlahu vo forme anhydritového poteru, môžete sa nechcenému poškodeniu a predčasnej výmene podlahy vyhnúť.

Liata podlaha túto nevýhodu neobsahuje. Po správnom položení poteru je nepravdepodobné, že by ste ho potrebovali prepracovať. A dekoratívny povlak (bez ohľadu na jeho zloženie) sa bude veľmi ťažko poškodzovať, aj keď na naň pustíte skrinku s inštalatérskymi nástrojmi.

Ľahko sa čistí

Ak ste zvyknutí na drevo, viete, že drevené podlahy (bez ohľadu na to, či ide o parkety, lepenky alebo drevené dosky) si vyžadujú nielen týždenné čistenie, ale aj pravidelnú údržbu v podobe leštenia, maľovania alebo trenia špeciálnych tmelov. V prípade betónovej podlahy potrebujete iba pravidelné mokré alebo suché čistenie.

Veľká trvanlivosť

Liate podlahy možno bez preháňania nazvať storočnými. Ak sú správne položené, môžu sa používať po celé roky, pretože anhydritový poter je veľmi stabilný aj za podmienok používania povrchov pod vplyvom atmosféry, tepla a tlaku.

A keďže v interiéroch nie sú prakticky žiadne faktory, ktoré by ovplyvňovali jeho životnosť (ultrafialové lúče, zrážky, časté teplotné prechody), potom s najväčšou pravdepodobnosťou po jednom položení takejto podlahy už nikdy v živote nebudete čeliť potrebe výmeny kvôli poškodeniu podlahy, ktorá si veľmi dobre rozumie aj s podlahovým kúrením. Tak to vyskúšajte.

Zdroj obrázka: makasana photo/Shutterstock.com