Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach, RSc.
daniel.vlach@deltaproperty.eu
+421944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Dom vhodný pre investora, Kláštorská ulica, Levoča

Typ
Predaj
Mesto
Levoča
Ulica
Kláštorská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
380 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
01.08.2022
Aktualizované
01.08.2022
Cena 122 000,00 €
Daniel Vlach, RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421944400148

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúka na predaj historický dom v meste Levoča, Kláštorská ulica.

STAV OBJEKTU: dom je v pôvodnom stave  a je tu potrebná kompletná rekonštrukcia, vrátanie strechy a stropov na 1. poschodí. 

NÁKRESY: na pôdorysoch v galérii sú podrobné nákresy pivnice, prvého poschodia, podkrovia a strechy. 

Projekt na výmenu novej strechy bol vypracovaný a máme ho s dispozícii na požiadanie. Nehnuteľnosť je národná kultúrna pamiatka a nová strecha bola odsúhlasená s pamiatkovým úradom. Dom sa predáva aj s projektom už odsúhlaseným pamiatkovým úradom. 

Prestavaním tohoto domu je možné vytvoriť až 8 samostaných veľkých bytových jednotiek.  

POZEMOK a ZASTAVÁ PLOCHA: plocha pozemku je celkovo 501m2 a zastavaná plocha je 399m2

Rodinný dom je vhodný pre investora, ktorý by chcel využiť potenciál tejto stavby, nachádzajúcej sa priamo pri divadle v centre mesta Levoča. Rodinný dom je možné prerobiť na penzión, hotel, apartmány, alebo bytové jednotky. Levoča je známa svojou históriou a historickými stavbami. Denne tu príde mnoho turistov a obdivovateľov histórie. Levoča je známe pútnické mesto. 

Cena na vyžiadanie v kancelárii. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.