Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mikešová
maklerskalica@karinpartners.sk
0902 566 396

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANE !!! Rodinný dom v tichom prostredí obce Letničie

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Letničie
Ulica
xxx
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
600 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
27.07.2017
Aktualizované
12.08.2017
Zuzana Mikešová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0902 566 396

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný domček v obci Letničie okr. Skalica. Na dome je  nová strecha / škridloplech 06/ 2017, inak je dom v pôvodnom, ale udržiavanom stave na pozemku o výmere 1878 m2, pozemok je rovinatý, nachádzajú sa na ňom ovocné stromy, vlastná studňa, menšie hospodárske budovy.

Dispozične: V dome je kuchyňa, spálňa, obývacia izba+ďalšia miestnosť, ktorá slúžila ako jedáleň, kúpelňa s vaňou+WC. Dom je napojený na plyn, elektrinu, žumpa na pozemku, vodu (využívaná z vlastnej studne), pevnú linku.
Obec Letničie je pekná tichá obec, 75 km od BA, 20 km Skalica, vyhľadávaná na chalupárčenie, relax. Priama linka autobusu cez obec Letničie zo Skalice do BA 2x denne. V obci je materská škôlka,obchod.

Dom odporúčame vidieť!!!

Cena: 47000€/ dohoda o cene možná

V cene je zahrnutá provízia RK , vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností. 

Využite naše BEZPLATNÉ hypotekárne poradenstvo!

Kontakt a viac info o nehnuteľnosti:

Zuzana: 0902 566 396, maklersekalica@karinpartners.sk

Silvia:0905 988 127, maklersenica@karinpartners.sk