Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lehnice/Na predaj pozemok 3033m3 – na benzínku

  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
Veľký Lég
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
3033 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.06.2020
Aktualizované
21.09.2020
Cena 33,00 €/m2
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj pozemok medzi priemyselnou zónou a obytnou štvrťou v obci Lehnice smerom na Dunajskú Stredu. rozloha pozemku 3033 m2 tvar pozemku : ležatý obdĺžnik vedľa hlavnej cesty pozemok je určený na : komerčnú zástavbu administratívne objekty služby/potraviny/čerpacia stanica cena 33 eur/m2 info 0908 153 937 obhliadky už povolené – zabezpečenie bezpečných obhliadok počas COVID 19 samozrejmosťou Po-Pia /9:00-18:00