Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV AJ PRE RD SO SIETAMI V LEHNICIACH

  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Lehnice | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Lehnice | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Lehnice | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Lehnice | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Lehnice | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Malý Lég
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
500 m2
Pridané
15.03.2022
Aktualizované
15.02.2023
Cena 150,00 €/m2
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka na predaj  stavebných pozemkov v dedine Lehnice len 15 km od Bratislavy . Posledné 3 ks Pozemkov majú rozmery: 618 m2 ,661m2 ,791 m2 rozmery 20x25m
Pozemky sa nachádzajú v tichej časti dediny Lehnice vedľa seba. Pozemky budú vybudované aj všetky IS siete , voda, elektrika, plyn internet, kanalizácia pri pozemkoch . Vybudované siete, cesty, chodníky,zeleň približne august 2022. Cesty budu patriť pod obcou Lehnice.

CENA : 150,- Eur/m2

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte ma kontaktovať: 0905 329 399

Tiché prostredie a v okolí je kompletná občianska vybavenosť – materská škola, základná škola, umelecká škola, obchodné centrum. Blízko Bratislava / 15 km / ako aj okresné mesto DS, ako aj dobrá dostupnosť cez 63 do Bratislavy. RegioJet , MHD v dedine.