Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1 izbový byt Lednické Rovné - Uhrovecká ulica (Kolonia)

Typ
Prenájom
Okres
Púchov
Ulica
Uhrovecká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
12.10.2022
Aktualizované
27.11.2022
Cena 360,00 €/mes.
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 1 izbový byt, ktorý je dispozične so samostatnou kuchyňou a veľkou izbou , v obci  Lednické Rovne, ulica Uhrovecká. Byt je prízemný so samostatným vchodom,  byt je po rekonštrukcii . Úžitková  plocha bytu  54 m2, pivnica  latková 2 m2 a vonku pri bytovke je kôlňa na odloženie  vecí s vlastným pozemkom. V tomto byte máte pocit bývania ako v rodinnom dome nakoľko sa jedná o malú bytovku s malým počtom bytov a keďže sa jedná prízemný byt máte možnosť  posedenia v predzáhradke. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Boli vymenené platové okna, rozvody elektriny,  izolované podlahy a položená laminátová podlaha. Byt disponuje samostatným plynovým kúrením s ohrevom vody, v kúpeľni je vaňa. Byt je slnečný a tichý. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť, posilovňa, potraviny, dom kultúry. Autobusové zastávky, dobrá dostupnosť do mesta Púchov, 8 km. 

Byt sa prenajíma bez zariadenia .V kuchyni je kuchynská linka a plynový sporák.

Byt je voľný od 21.11.2022. Cena 360 €/mesiac vrátane energií.  Byt bude prenajímaný pre ústretových  klientov bez domácich zvierat.  Depozit  vo výške dvoch mesačných nájmov. Minimálna doba prenájmu je jeden ro

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Mária Fursten, 0904 808 521, prípadne na e-mail adrese: fursten@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky